Segway Navimow muruniidukite mururobotid

Segway Navimow juhtmevabad robotniidukid on mõeldud kuni 3000 m² suuruse muru jaoks. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, mis kasutab uusi Navimow roboteid, pole perimeetri juhtmeid enam vaja. Tänu integreeritud tehisintellekti tehnoloogiale ei tunne navimow mitte ainult varem teadaolevaid takistusi, vaid õpib pidevalt ka muru niites.

Nõuanded aiatehnika ekspertidelt – juhtmeta muruniiduki roboti ostmine

Navimow vihmutusrobotit ostes tasub pöörata erilist tähelepanu järgmistele parameetritele:

Aku mahutavus: see parameeter määrab, kui kaua kestab töötsükkel kuni järgmise laadimisetapini. Tasub meeles pidada, et aku tühjenemise aeg sõltub ka niidetava ala muru tihedusest. Mida tihedam on muru, seda rohkem energiat kulub selle niitmiseks.

Kaardistusvõimalused: Navimow H-seeria robotite poolt niidetava ala kaardistamine on eriti elementaarne. Segway on välja töötanud roboti konfiguratsioonirakenduse, kus on võimalik niidetav ala kaardistada ja selles kohandusi teha. Niitmisala saab jagada mitmeks sektoriks.

Ohutuslahendused: seadme väiksust arvestades tasub erilist tähelepanu pöörata sellele, milliseid turvalahendusi on tootja seadmesse integreerinud et kaitsta seda varaste eest. Varustage Navimow robotid vargusvastase kaitse, alarmi ja GPS-jälgimisega.