Võimsaim lumekoristustehnika Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko, Lumag

Lumepuhurid – puhurid võimsatelt aia- ja metsatehnika tootjatelt Stiga, Cub Cadet, Solo by Al-Ko, Lumag, Scheppach, MTD jt. Mehaanilise ja hüdrostaatilise ülekandega lumepuhurid. Lumepuhuri valikul on hüdrostaatilise ülekandega puhurite lumepuhastusprotsess oluliselt mugavam, lumepuhurit saab juhtida ühe hoova abil edasi-tagasi.

Aiatehnika ekspertide nõuanded – lumepuhuri ostmine

Uue lumepuhuri ostmisel tasub pöörata tähelepanu järgmistele parameetritele:

Mootori võimsus: väga oluline parameeter, millele enne lumepuhuri ostmist tähelepanu pöörata. Mida suurem on lumepuhuri mootori võimsus, seda tihedamat ja raskemat lumemassi suudab masin freesida. Mootori võimsuse võib omistada ka lumeviskamise kauguse parameetrile, kuna see sõltub varustuse koguvõimsusest.

Töölaius: oluline, kuna see määrab, kui palju lund saate korraga eemaldada. Kui teie kinnistul on kitsad kõnniteed või väravad, on soovitatav valida sobiva laiusega lumepuhur, mis vastab konkreetse kinnistu parameetritele.

Mugavusvarustus: lumesahad on saadaval erineva astme ja konfiguratsiooniga mugavusvarustusega. Mugava ja meeldiva töökäigu tagamiseks on lumepuhurid varustatud soojendusega käepidemetega, LED-töövalgustusega, akukäivitusega, elektrilise 230V käivitusega, elektrilise lumesuunaja ja väljaviskevõlli juhtimisega.

Mootoriga luud sobib suurepäraselt ka lume puhastamiseks. Vaadake kogu varustuse sortimenti kategooriast: Mootoriga luudad