Võimas Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko, Stihl muruniidukid aiatraktorid

Mauriņa aiatraktorid muruniidukid juhtivatelt võimsate aia- ja metsamasinate tootjatelt Stiga, Cub Cadet, Al-Ko, Solo by Al-Ko jt. Mehaanilise ja hüdrostaatilise ülekandega muruniiduktraktorid. Valides hüdrostaatilise käigukastiga aiatraktori, on muru niitmise protsess oluliselt mugavam, traktori juhtimine on täpselt nagu automaatkastiga autol.

Aiatehnika asjatundjate soovitus - muruniiduki traktori ostmisel

Uue aia, muruniiduki, murutraktori ostmisel tasub erilist tähelepanu pöörata järgmistele parameetritele:

Mootori võimsus: üks olulisemaid parameetreid uue aiatraktori ostmisel! Selleks, et traktor töötaks kaua ja laitmatult, tuleb algusest peale aru saada kogu niidetavate alade suurusest ja omadustest. Valides murutraktorit maakinnistule, mis on aktiivne vaid nädalavahetustel või harvem, on soovitatav valida vähemalt kahesilindrilise bensiinimootoriga ja 17 hobujõuga traktor. Kui aga niitmistöid teha kinnistul, kus te regulaarselt viibite, võite julgelt valida Stiga või Northfieldi ühesilindrilise mootoriga traktori.

Niidukmehhanism: murutraktorid on saadaval erineva laiuse (72 cm kuni 125 cm) ja funktsionaalsusega niitmismehhanismidega. Oluline pole mitte ainult niitmismehhanismi laius, vaid ka see, milliseid funktsioone see pakub, enamik traktoreid on varustatud niidupannidega, millel on pesupordid, multšimisfunktsioon ja niidetavat pinda kopeerivad tugirattad.

Mugavusvarustus: aiatraktori niidumehhanismi laius ja mootori võimsus on selle varustuse üks olulisemaid parameetreid, kuid üks ei tohiks unustada mugavust muru puhastamisel. Et niitmine oleks nauditav, on enamik aiatraktoreid varustatud joogihoidja, mugavustooli, LED-töövalgustuse, püsikiiruse hoidja ja isegi digitaalse armatuurlauaga!