Parimad muruniidukid Cub Cadet, Stiga, Solo, Al-Ko, Stihl

Muruniidukid juhtivatelt võimsate aia- ja metsatehnika tootjatelt Stiga, Cub Cadet, Al-Ko, Solo by Al-Ko jt. Niidud muru kogumiskorvi ja külgväljaviskega muruniidukid. Uue muruniiduki ostmisel pöörake tähelepanu selle funktsionaalsusele. Valides iseliikuva funktsiooniga muruniiduki, muutub muru niitmine palju lihtsamaks ja sujuvamaks, kuna kõige raskem töö niiduki edasisõidul tehakse ise ära.

Aiatehnika ekspertide nõuanded – muruniiduki ostmine

Uue muruniiduki ostmisel pöörake tähelepanu järgmistele parameetritele.

Mootori võimsus: kõige olulisem parameeter eduka valiku tegemiseks! Stiga, Stihli, Cub Cadeti või mõne muu tootja niidukit valides pöörake tähelepanu selle ajamitüübile, bensiinimootorile, elektrimootorile või akule. Bensiini sisepõlemismootoriga niiduki valimisel pöörake tähelepanu niiduki tehnilistes andmetes märgitud mootori mahule cm³.

Niidulaius: et te ei peaks tervet suve muru eest hoolitsedes kulutama, valige maksimaalse niidusega niiduk laius! Valiku tegemisel tasub silmas pidada oma kinnistu iseärasusi, värava laiust, süvendi laiust ja muid nüansse, et vältida ebameeldivaid üllatusi uue niidukiga tööle asudes.

Mugavusvarustus: muruniiduki mootori võimsus ja niidulaius on selle varustuse väga olulised parameetrid! Samas ei saa unustada mugavust töö ajal, seega soovitame valida iseliikuva funktsiooni, iseliikuva funktsiooni ja kiiruse variaatoriga, akukäivitusega niidukid. Valides ühe nendest mugavusfunktsioonidest muruniiduki, ei ole muruhooldus enam vaevarikas!