Muruniidukid Cub Cadet LT, XT, XZ traktorid

Parimad Cub Cadet muruniidukid, aiatraktorid

Võimsad ja professionaalsed Cub Cadet murutraktorid. Mehaanilise ja hüdrostaatilise ülekandega muruniiduktraktorid. Valides hüdrostaatilise käigukastiga aiatraktori, on muru niitmise protsess oluliselt mugavam, traktori juhtimine on täpselt nagu automaatkastiga autol.

Aiatehnika ekspertide nõuanded – Cub Cadet muruniiduktraktori ostmine

Uue muruniiduki, aiatraktori ostmisel pöörake tähelepanu järgmistele parameetritele.

Mootori võimsus: see on uue aiatraktori ostmisel üks olulisemaid parameetreid! Selleks, et ost kestaks kaua ja veatult, peate kohe alguses mõistma kogu niidetavate alade suurust ja omadusi. Valides murutraktorit maakinnistule, mis on aktiivne vaid nädalavahetustel või harvem, on soovitatav valida vähemalt kahesilindrilise bensiinimootoriga ja 17 hobujõuga traktor. Kui aga niitmistöid teha kinnistul, kus te regulaarselt viibite, võite julgelt valida Stiga või Northfieldi ühesilindrilise mootoriga traktori.

Niidukmehhanism: murutraktorid on saadaval erineva laiuse (72 cm kuni 125 cm) ja funktsionaalsusega niitmismehhanismidega. Oluline pole mitte ainult niitmismehhanismi laius, vaid ka see, milliseid funktsioone see pakub, enamik traktoreid on varustatud niidupannidega, millel on pesupordid, multšimisfunktsioon ja niidetavat pinda kopeerivad tugirattad.

Mugavusvarustus: aiatraktori niidumehhanismi laius ja mootori võimsus on selle varustuse üks olulisemaid parameetreid, kuid üks ei tohiks unustada mugavust muru puhastamisel. Et muruniitmine oleks nauditav, on enamik aiatraktoreid varustatud joogihoidja, mugavustooli, LED-töövalgustuse, püsikiiruse hoidja ja isegi digitaalse armatuurlauaga!